preloder
O NAS

WITAMY NA STRONIE PRODUCENTA

wysokiej jakości czapek

i funkcyjnej odzieży sportowej

We are a Polish manufacturer with many years of experience in our industry. In the production process we use only the highest quality raw materials available on the market.
We offer products made with an accent on the quality of workmanship and a perfect finish with attention to every detail.
TECHNOLOGIE

TECHNOLOGIE I SUROWCE WYKORZYSTYWANE DO PRODUKCJI:

  • W procesie produkcji używamy wyłącznie najlepszych gatunkowo przędz doskonale radzących sobie z wahaniami temperatur, biodegradowalnych, antybakteryjnych i antystatycznych.

  • Nie stosujemy przędz uczulających

  • Dbamy o ochronę środowiska

  • Nowoczesny park maszynowy oraz doświadczona kadra wysoko wykwalifikowanych pracowników pozwalają na profesjonalną i szybką obsługę zleceń produkcyjnych

LOOKBOOK
logo_lamb_328px_white

ZOBACZ

View more

ZLECENIA BRANDINGOWE

ZOBACZ

View more

CZAPKI REKLAMOWE

ZOBACZ

View more

CZAPKI SUBLIMOWANE

ZOBACZ

View more

STROJE SPORTOWE

ZOBACZ

View more
KONTAKT
LAMBERG Sp. z o.o.

ul. Słowackiego 81A

32-400 Myślenice

tel.: +48 733 797 307

e-mail: office@lamberg.com.pl

NIP 6812054064

Klauzula RODO

Administratorem Twoich danych jest Lamberg Sp. z o. o. z siedzibą w Myślenicach, numer KRS : 0000412856. W sprawach związanych z przetwarzaniem i ochroną danych osobowych wyznaczony został punkt kontaktowy w postaci adresu e-mail: info@mylamberg.com. Kontakt we wskazanych sprawach możliwy jest także w postaci tradycyjnej korespondencji na adres administratora z dopiskiem: „Ochrona Danych Osobowych” oraz osobiście pod adresem siedziby firmy.

Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu (np. jeśli dane są przetwarzane na podstawie Twojej zgody lub w celach marketingowych czy udostępniania Twoich danych); posiadasz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. W celu cofnięcia zgody możesz skontaktować się z punktem obsługi klienta w naszej siedzibie bądź biurze lub wysyłając wiadomość e-mail na adres: info@mylamberg.com. Masz również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Podanie przez Ciebie danych osobowych jest w pełni dobrowolne. Niepodanie danych osobowych będzie skutkowało niemożliwością pełnego wykonania zobowiązań, przyjętych przez Lamberg Sp. z o. o. w ramach zawieranych z Tobą umów.

ZOBACZ MAPĘ